// Google Zrozum Swoje Dziecko - Subiektywni - Subiektywni
Menu

Zrozum Swoje Dziecko

oswiata777

Jak często wydaje Ci się, że Twoja pociecha nie rozumie co do niej mówisz?

To nie złudzenie. Często naprawdę nie rozumie. Wystarczy jednak poznać „język” jakim się posługuje, nauczyć się go używać i… gotowe.


Na kursie poznasz lingwistyczne sekrety komunikacji, nauczysz się wykrywać kiedy „maleństwo” kłamie i kiedy trudno mu przywołać coś w pamięci. Ponadto bardzo łatwe i szybkie stanie się budowanie niesamowitej więzi emocjonalnej.


Jak bardzo byłoby dla Was użyteczne, gdyby Twoja pociecha (może już w okresie buntu) zaczęła Cię traktować jak swojego najlepszego przyjaciela! Czy nie zastanawiało Cię już wiele razy dlaczego jest tak, że z każdym rokiem dziecko zaczyna się oddalać od rodzica i wchodzić w swój własny świat a Ty przez to nie masz jak służyć mu radą czy pomocą?

Takie historie dotykają niestety większości z nas. Możesz jednak zacząć dopasowywać się do dziecka i prowadzić je w kierunku, który według Ciebie jest najlepszy.


Kiedy tylko uznasz za stosowne, unikniesz tak częstej rosnącej złości, zwłaszcza gdy rozmawiacie o tych trudnych i kontrowersyjnych sprawach.

Bezcenny jest też „pilot” do emocji Twojego dziecka. Stosując go wywołasz natychmiast relaks, radość i inne emocje… Ale najpierw poczujesz na sobie jak wspaniale, bezboleśnie i szybko to wszystko działa.


Jeszcze jedno: nie każdy już sobie uświadomił swoją reakcję, kiedy dziecko przychodzi z jakąś prośbą. Bardzo często słyszy: „… zaraz, za chwilkę, nie zawracaj mi teraz głowy…” itp. Dowiesz się jak na to reaguje umysł Twojego dziecka i na pewno ucieszy Cię fakt, że już w czasie szkolenia możesz zmienić ten nawyk! Możesz jednak mieć pewność – zawsze usłyszysz ode mnie: ” ZACZNIJ OD SIEBIE „!


Wielu ludzi sądzi, że to niemożliwe. Wielu czytało książki i próbowało nauczyć się tego samodzielnie. Oni mogą tak sądzić.

To elitarna wiedza, którą trzeba „poczuć na własnej skórze”.

Do niedawna zarezerwowana dla nielicznych. Dopiero w czasie szkolenia, kiedy przetestujesz nasze metody na sobie i innych rodzicach zrozumiesz jakie to proste. Wtedy przyślesz wszystkich niedowiarków do nas


 Jeszcze nie napisałem na kiedy masz zarezerwować czas:

Szkolenie trwa 2 dni.
Najbliższy termin i miejsce –  podany w harmonogramie szkoleń na stronie głównej. Jeśli szukasz innego terminu napisz do nas po więcej informacji .

Obydwa dni od 10:00 do 18:00. W ciągu dnia planujemy 1,5 godziny przerwy obiadowej.

Koszt szkolenia to:

Cena kursu = 999 zł od osoby … ale jeśli chcesz uczestniczyć w tym kursie wraz ze swoim małżonkiem/małżonką to.. ……mamy dla Ciebie bardzo atrakcyjną ofertę :) gdyż ….

Drugi rodzic (małżonek) płaci tylko 25% ceny !  To oznacza rabat aż 75% dla drugiego rodzica na tym samym szkoleniu !!!


Jak zapewnić sobie miejsce na tym wyjątkowym szkoleniu?

Napisz na adres email krzysztof(małpa)subiektywni.pl lub zadzwoń pod numer 0504 233515 i sprawdź czy mamy jeszcze wolne miejsca na najbliższy oferowany termin szkolenia .

Uwaga !! Tylko pełna wpłata całości ceny na nasze konto jest gwarantem rezerwacji miejsca na szkoleniu.
(decyduje kolejność wpływu środków na nasze konto)

JEŻELI MIESZKASZ W INNYM MIEJSCU NIŻ ŚLĄSK LUB WARSZAWA, A CHCESZ UCZESTNICZYĆ W NASZYM SZKOLENIU, NAPISZ DO NAS KONIECZNIE. MOŻEMY DOJECHAĆ i ZORGANIZOWAĆ SZKOLENIE  W INNYCH MIEJSCACH W POLSCE.


 

Jeżeli masz jakieś pytania – możesz do nas zadzwonić lub napisać. Potrzebne dane znajdziesz w zakładce KONTAKT.

Szkolenie będzie prowadzone przez trenerów NLP certyfikowanych przez Stowarzyszenie Trenerów NLP w Polsce.