// Google Pozbądź się stresu raz na zawsze! - Subiektywni - Subiektywni
Menu

Pozbądź się stresu raz na zawsze!

 

 

 

Stres jest chorobą XXI wieku. Zabiera zasoby, wyniszcza organizm.

Poznaj niezawodne sposoby jak się go pozbyć.

 

Denerwujesz się, że coś nie wyszło? Stresujesz przed spotkaniem?  Zakładasz czarne scenariusze? Chcesz umieć właściwie reagować na sytuacje stresowe? Nauczyć się spokoju? Mieć wpływ na swoje emocje? Zdajesz sobie sprawę, że nad stresem można w dużym stopniu zapanować?

 

 

Biorąc udział w tym szkoleniu nauczysz się błyskawicznie i właściwie reagować na sytuacje stresowe. Zadbasz o swoje zdrowie. Będziesz doskonale radzić sobie w sytuacjach, na które nie masz wpływu i które wywołuje to nieprzyjemne uczucie ścisku w żołądku.

 

Szkolenie jest oparte na najnowszych, naukowo udowodnionych metodach i ćwiczeniach.

 

Co zyskasz?

 

  • Poznasz dokładnie co sie dzieje w momencie stresu ,
  • Dostaniesz narzędzia, które pomogą Ci natychmiastowo pozbyć się stresu,
  • Nauczysz się stosować strategię SIP, aby zmienić swoje nastawienie,
  • Nabierzesz dystansu do spraw, do których chcesz go nabrać i zwiększyć koncentrację do rzeczy naprawdę ważnych,
  • Zrelaksujesz się, dokładnie wtedy, kiedy będzie Ci to najbardziej potrzebne,
  • Właściwie zareagujesz na sytuację nagłego stresu.

 

Nie można wyeliminować stresu z naszego życia. Można nauczyć się właściwie na niego reagować. Tego właśnie nauczysz się na tym szkoleniu.

 

Kto prowadzi szkolenie?  

 

 

Szkolenie poprowadzi Andrzej Maciejewski. Międzynarodowy, certyfikowany ekspert komunikacji, sprzedaży, negocjacji i zarządzania emocjami. Szkolił się w USA między innymi u Richarda Bandlera –twórcy Neurolingwistycznego programowania, Johna Perry i Johna LaValle. Jest trenerem metody Transforming Communication przechodząc całą ścieżkę u Richarda Bolstada z Nowej Zelandii. Prowadził szkolenia dla takich firm jak: Media Markt, Saturn Media, Plus GSM, Great Open House. Prowadził coaching dla osób z pierwszych stron gazet.

 

To szkolenie to praktyka. Wszystko czego dowiadują się uczestnicy doświadczają natychmiast na sobie.  Metody z najwyższej półki połączone z wiedzą i doświadczeniem trenera spowodują błyskawiczny wzrost panowania nad stresem u uczestników.