// Google Praktyki NLP - czyli jak wejść na wyższy poziom zarówno w biznesie jak i w życiu prywatnym - Subiektywni - Subiektywni
Menu

Praktyki NLP – czyli jak wejść na wyższy poziom zarówno w biznesie jak i w życiu prywatnym

dlaciebie222

Zanim zaczniesz odkrywać powody dla których tak wiele osób wzięło udział w tym warsztacie i wybrało nas jako swoich przewodników do poznania tajników działania umysłu być może będziesz mieć ochotę zapoznać się z opiniami uczestników poprzednich edycji tego niesamowitego warsztatu – kliknij na ten link


Co to jest NLP?

NLP zajmuje się znajdywaniem odpowiedzi na 2 podstawowe pytania:

Dlaczego niektórzy ludzie są tak bardzo skuteczni w tym, co robią?

W jaki sposób można każdego nauczyć, aby szybko i łatwo zaczął osiągać takie rezultaty jak ci najskuteczniejsi?

Trening NLP to nic innego jak praktyczne nabywanie tych wszystkich umiejętności pozwalających odnosić sukcesy we wszystkim, co robimy. Możesz latami gromadzić wiedzę i potrzebne Ci umiejętności, lub skorzystać z doświadczeń najlepszych i uwolnić potencjał tkwiący w Twoim własnym umyśle. NLP to skrót od słów NeuroLingwistyczne Programowanie. „Neuro” wiąże się z poznawaniem naszego umysłu – tego, w jaki sposób umysł zbiera, analizuje i przetwarza informacje dostarczane przez nasze zmysły i jak na tej podstawie podejmujmy odpowiednie działania. „Lingwistyczne” dotyczy języka, który jest naszym podstawowym, choć nie jedynym narzędziem komunikacji.

Dzięki niemu możemy zarówno oddziaływać na siebie i porządkować swój wewnętrzny świat, jak i komunikować się dużo skuteczniej z innymi ludźmi. „Programowanie” mówi o strategiach, które przyjmujemy, kiedy chcemy osiągnąć zamierzony cel, a także jak takie strategie odkrywać u innych ludzi.
Nie możesz nauczyć się NLP poprzez czytanie książek, słuchanie opowieści – można je poznać jedynie poprzez własne doświadczenie. Praktyk NLP to pierwszy stopień sztuki NLP. Dzięki treningowi zdobędziesz umiejętność praktycznego korzystania z najbardziej efektywnych technik komunikacji i wzorców myślenia prowadzących do sukcesu. Wykorzystasz je zarówno w życiu osobistym jak i w biznesie, komunikując się, motywując siebie i innych, panując na emocjami nie tylko własnymi, ale i Twoich rozmówców


Kto prowadzi zajęcia – Certyfikowani Trenerzy NLP
Kurs kończy się Certyfikatem Praktyka NLP .

Jak bardzo cenią go pracodawcy – przekonasz się sam.

Warto wiedzieć co zyska po opanowaniu tej wiedzy konkretnie :

Kadra managerska i pracownicy poznają wiele technik , które umożliwiają pozbycie się stresu dosłownie w ciągu 15 sekund. Czy warto ją poznać by nie stać się jedną z tych osób które dopada atak serca i wylew z powodu poziomu stresu jaki maja na co dzień? Odpowiedź na to pytanie pozostawiam Tobie czytelniku tego tekstu.


Dlaczego ludzie przychodzą na trening praktyka NLP?

Każdy z nas ma w życiu inne motywacje i potrzeby na różnym etapie swojego życia. Czasami sprawy nie idą w dobrym kierunku, czasami chcemy spróbować czegoś nowego, czasem jesteśmy świadomi swoich własnych ograniczeń, a czasami nie. Ktoś chce być lepszy w prowadzonym biznesie, ktoś inny chce skuteczniej się komunikować ze swoim partnerem, rodziną, jeszcze ktoś inny chciałby poznać sposoby wywierania wpływu na innych ludzi i dowiedzieć się jak naprawdę działa umysł człowieka.

Każdy powód jest dobry, aby zacząć zmieniać otaczający nas świat poprzez zmianę siebie samego. Tym właśnie jest praktyk NLP. Niezależnie od Twojej motywacji pozwoli Ci skutecznie planować i osiągać zamierzone cele. Cele, jakie tylko sobie postawisz. Umysł ludzki jest unikalnym narzędziem, skomplikowanym, dysponującym ogromnymi możliwościami zasobem. Poznaj go i naucz się z niego efektywnie korzystać.
Tak naprawdę każdy z nas jest już w niewielkim stopniu „praktykiem NLP”. Korzystamy z tej wiedzy intuicyjnie, w sposób podświadomy – w wielu szkoleniach z zakresu komunikacji, zarządzania czy negocjacji można znaleźć elementy NLP, często, jako wyrwane z kontekstu techniki manipulacyjne. To nie tak. Ideą tego treningu jest dostarczenie Ci wiedzy na temat funkcjonowania ludzkiego umysłu i zapewnienie dostępu do nieświadomych i niewykorzystywanych jego zasobów. Chcemy abyś nie tylko dowiedział się jak te umiejętności wykorzystać w sposób świadomy z korzyścią dla siebie i innych ludzi , ale także zrozumiał dlaczego to robisz.


Co w wyniku tego uzyskasz?

 • Umiejętność wpływania na siebie i innych, aby osiągać to, czego się pragnie. Dowiesz się, co Cię motywuje do działania i jaki system motywacji mają osoby, z którymi pracujesz i kontaktujesz się.
 • Właściwą samoocenę i świadomość własnej wartości.
 • Umiejętność budowania wartościowych relacji z innymi ludźmi.
 • Skuteczność w działaniach biznesowych i umiejętność zarabiania pieniędzy. Poznasz mechanizmy podejmowania decyzji i skutecznego osiągania celów osobistych i zawodowych.
 • Większy dystans do siebie i napotykanych problemów.
 • Umiejętność stawiania sobie wyzwań i budowania strategii. Poznasz i zastosujesz strategie twórczego myślenia.
 • Rozwiniesz umiejętność skutecznego komunikowania się z otoczeniem i… sobą samym we wszystkich aspektach życia, także prywatnych.
 • Poczujesz się pewniej podczas wystąpień publicznych. Nauczysz się unikać związanego z tym stresu.
 • Zdobędziesz umiejętność kontrolowania swych stanów emocjonalnych, a także umiejętność pozbywania się stresu i napięcia.
 • Wiele innych zdolności, które zależą tylko od tego, w jaki sposób zechcesz wykorzystać zdobyte umiejętności.

Dlaczego Praktyk z nami?

 • Bo chcemy przekazać Ci wiedzę na temat funkcjonowania umysłu i nauczyć skutecznego komunikowania.
 • Bo podczas treningu doświadczysz tego wszystkiego na własnej skórze i przekonasz się sam, jak to działa na Ciebie i innych uczestników treningu.
 • Bo dzięki tym technikom ponad 3 miliony ludzi na całym świecie zmieniło swoje życie na lepsze.
 • Bo zrobimy to wszystko z pełnym poszanowaniem Twojej indywidualności i systemu wartości.
 • Bo nasi trenerzy od wielu lat skutecznie przekazują te umiejętności i wykorzystują je w biznesie, edukacji, jak w swoim życiu prywatnym. Uczyli się tego od najlepszych.
Opinie innych uczestników o tym treningu znajdziesz klikając tutaj


Co konkretnie dostanę? Jaki jest program Praktyka?

 • Raport – jak go w ciągu sekund zbudować i utrzymywać, jak szybko sprawiać wrażenie, że znacie się już od dawna. Dzięki temu podniesiesz swój komfort prezentowania się innym i nabierzesz większej pewności siebie.
 • Kotwiczenie – dowiesz się, na czym dokładnie polega to słynne kotwiczenie i nauczysz się je stosować : słowem, intonacją, dotykiem i gestem.
 • Wrażliwość Sensoryczna – nauczysz się czytać z ludzkiej mowy ciała jak z otwartej książki. Będziesz wiedzieć jak rozpoznawać i co oznaczają zmiany tonu głosu, tempa i intonacji. Poznasz systemy reprezentacji, dowiesz się jak je rozpoznawać i wykorzystywać. Nauczysz się łączyć wszystkie te elementy, zaczniesz to łączyć i znajdować wzorce ludzkich zachowań.
 • Język Wpływu – jak rozpoznawać i unikać pułapek lingwistycznych, jak z za pomocą języka zmieniać ludzkie przekonania i likwidować ograniczenia, zaczynając od swoich własnych. Zaczniesz rozpoznawać te działania u innych i dostaniesz zestaw narzędzi do precyzyjnego odnalezienia się i zapanowania językiem nad każdą możliwą sytuacją.
 • Modalności i Submodalności – poznasz dokładnie strukturę, według jakiej nieświadomie budujesz rzeczywistość w Twojej głowie. Dowiesz się jak można odświeżać i na nowo tworzyć tę rzeczywistość by dokonywać szybkich zmian wewnątrz siebie. Poznasz techniki wykorzystywania wewnętrznej zmiany oparte na zmianie parametrów obrazów, dźwięków
 • Dialogu wewnętrznego i uczuć w Twoim ciele.
 • Język Transu – bo tak naprawdę nie można się komunikować nie znając Modelu Miltona. Poznając go wiesz jak subtelnym językiem wpływać na innych tak, by pokonywać obiekcje najskuteczniej.
 • Modelowanie – to podstawa NLP, zaczniesz się uczyć na Praktyku, jak szybko i łatwo za pomocą prostych technik, zainstalować w swojej głowie i używać pożytecznych „programów”. Chcesz osiągać sukcesy w nauce, graniu w siatkówkę, piłkę nożną, gotowaniu, wychowaniu dzieci, tańcu towarzyskim, graniu na gitarze czy fortepianie, malowaniu obrazów czy jakiejkolwiek innej dziedzinie? Musisz to poznać!
 • Linia Czasu (ang. Time line) – pozbędziesz się kiepskich wspomnień, i męczących wyrzutów sumienia, bo kiedy przeżyjesz swoją przeszłość w zupełnie inny sposób, nic już nie będzie takie jak kiedyś. Nauczysz się eliminacji strachu przed czymś w przyszłości, i jej projektowania, zbudujesz sobie i umieścisz w przyszłości systemy motywacyjne, które będą się odpalały automatycznie, pchając Cię w kierunku sukcesu.
 • Reframing – rozwiążesz każdy problem, dowiesz się, co to są ramy w NLP i jak skutecznie używać technik przeramowań, aby zmienić sposób postrzegania.

Gdzie i kiedy oraz za ile?

Trening Praktyka NLP odbywa się w Gdyni, przy ul Hutniczej 40 w siedzibie firmy Promat-Woda Sp. Z o.o.
Ten trening trwa 6 dni i spotkamy się podczas Praktyka na dwóch trzydniowych sesjach: 16-18.03 i 27-29.04 2015.
Kurs prowadzi certyfikowany Trener NLP i kończy się certyfikatem Praktyka NLP.
Zajęcia odbywają się w godzinach od 8 do 14.45.
W trakcie treningu zapewniamy przerwy kawowe i poczęstunek.


Wielu uczestników naszych treningów to osoby czynne zawodowo – właściciele i managerowie firm. Wiemy jak trudno jest osobom na wysokim stanowisku wyłączyć się na 6 dni z życia firmy/organizacji, stąd 2-częściowa formuła treningu. Ponadto czas pomiędzy sesjami to idealna okazja do wielu ćwiczeń, szansa na robienie rzeczy w prawdziwym życiu, zamiast tylko opowiadania o nich.


To jest warsztat dla ludzi, którzy chcą używać NLP w długiej perspektywie czasowej. Proponujemy Ci trening, który może się dla Ciebie okazać największym przełomem w życiu (tak najczęściej określają to doświadczenie nasi uczestnicy w chwili jego zakończenia). Możesz sam zapoznać się z opiniami uczestników naszych treningów – wejdź na naszą stronę, przeczytaj, co napisali i możesz nawet napisać do nich i upewnić się przed zapisaniem się na ten wyjątkowy trening jak wiele to dało tym, którzy już je przeszli. Prawdziwa przygoda z NLP zaczyna się, gdy po treningu zaczynasz to wreszcie robić.


Za ile? Twoja INWESTYCJA w ZUPEŁNIE NOWĄ JAKOŚĆ ŻYCIA wyniesie 4499 zł brutto. Jesteśmy przekonani ,że już w trakcie treningu zacznie Ci się ona zwracać, gdyby jednak przyjąć ,że jej zwrot nastąpi w ciągu roku (tak stricte z biznesowego punktu widzenia) to:
8,21 zł – tylko o tyle mniej pieniędzy będziesz miał do dyspozycji codziennie przez najbliższe 12 miesięcy (dla osób, które nie lubią mnożyć w głowie – podajemy przeliczenie sumy 8,12 x 365 dni).
Pomyśl, na co wydajesz codziennie 8,21 zł – tak po prostu – gazeta, mała kawa, paczka papierosów lub inne drobne rzeczy. Pewnie nawet nie zastanawiasz się gdy wydajesz taką sumę. A co dopiero jeśli zaczynasz zdawać sobie sprawę , że to 8,21 zł może pomóc Ci zmienić Twoje życie prywatne i zawodowe w sposób o jakim tylko marzyłeś (kawę podczas treningu też serwujemy i to dobrą… ). A jakie korzyści Tobie i Twoim najbliższym to przyniesie o tym już przecież przeczytałeś.


Jak zdobyć jedno z ostatnich 5 miejsc? – to tylko 3 kroki

1) Przelej na nasze konto opłatę rezerwacyjną (900 PLN) – tylko ona gwarantuje Ci miejsce – decyduje kolejność wpłat. W tytule przelewu wpisz: Praktyk NPL marzec 2015, swoje imię i nazwisko. Dbamy o komfort uczestników naszych treningów, dlatego ilość miejsc jest ograniczona. Dane do przelewu to: Subiektywni.pl Krzysztof Sobota, ul Wapienna 16C, 43-140 Lędziny, NIP: 784-147-74-02.
Rachunek bankowy: Citibank, numer konta: 95 1030 0019 0109 8530 0035 3336
2) Napisz do nas e-maila na adres: sekretariat@subiektywni.pl , informującego nas , że przelałeś pieniądze. Podaj swoje dane i telefon kontaktowy. Skontaktujemy się z tobą i potwierdzimy wszystko oraz odpowiemy na wszelakie pytania organizacyjne, jakie mogą Ci się nasunąć. Jeśli potrzebujesz fakturę – podaj nam wszystkie dane potrzebne do jej wystawienia.
3) Na siedem dni przed treningiem otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem udziału w treningu i wszystkimi informacjami na jego temat. Najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem treningu, (czyli do 9.03.2015) przelej pozostałą część kwoty na nasze konto.


Pozostaje nam Cię jeszcze ostrzec: Twoje życie po treningu już nigdy nie będzie takie samo zarówno pod względem radzenia sobie ze swoimi osobistymi emocjami i problemami – jak i w kontaktach z innymi ludźmi.
Sprawdź i przekonaj się sam. Zapraszamy na nasz trening.