// Google Negocjacje Managerskie - Subiektywni - Subiektywni
Menu

Negocjacje Managerskie

 

 

Negocjacje to jeden z najważniejszych elementów pracy już nie tylko handlowców. Nabyte umiejętności negocjacji w znaczący sposób podnoszą sprzedaż, a co za tym zatrudnienie w firmie i poprawę koniunktury.

Dzięki negocjacjom nie tylko sprzedaż, ale także komunikacja w firmie osiąga szczytowe możliwości. Dobrze negocjujący pracownik jest nie tylko w pełni zadowolonym z siebie sprzedawcą, ale też zadowolonym z siebie człowiekiem. Nie od dzisiaj wiadomo, że zadowolony pracownik to najlepsza reklama firmy. Win- win to jedna z najnowszych metod, dzięki którym nie osiągamy tylko i wyłącznie wyniku sprzedażowego ( chociaż ten wzrasta o kilkanaście procent)  ale także zadowolonie klienta. Dobrze przeprowadzony proces negocjacyjny  powoduje obustronną satysfakcję – kończy się sprzedaż za wszelką cenę, a zaczyna obsługa klienta na światowym poziomie.

Unikatowy program jaki proponujemy spowoduje u pracowników 45 plus wzrost pewności siebie, nabycie nowych dotychczas nieznanych technik, w tym także technik stosowanych przez wybitnych mistrzów sprzedaży. Proces negocjacji będzie przeprowadzany s sposób profesjonalny i właściwy dla branży. Celem jest zadowolenie klienta ,aby raz za razem wracał do sprzedawcy.

Pracownicy 45 plus są szczególnie narażeni na zwolnienia głownie ze względu na brak kompetencji. Dzięki nabyciu nowych umiejętności ugruntują swoją pozycję na rynku pracy  przeciwdziałając wykluczeniu.

Uczestnik nauczy się także najnowszych trendów – dokładniej słuchać klienta i błyskawicznie reagować na jego potrzeby. Zajęcia będą miały charakter praktyczny- uczestnicy będą filmowani w scenkach i dostaną natychmiastową informację zwrotną.

 

 

Zagrają w grę negocjacyjną, aby na własnej skórze przekonać się jak działają techniki i poznać zasady jakie rządzą procesem negocjacji.

Zapisuję się na termin 3-4 Września Zabrze

Zapisuję się na termin 5-6 Października Zabrze

Zapisuję się na termin 19-20 października Zabrze