// Google Nasz Zespół - Subiektywni - Subiektywni
Menu

Nasz Zespół

KRZYSZTOF SOBOTA

Założyciel grupy trenerskiej. Trener przywództwa w zespole The John Maxwell Team – międzynarodowej organizacji, zrzeszającej coachów, trenerów i mówców w 133 krajach na świecie. Skończył kilka różnych szkół trenerskich oraz kilkanaście różnych szkoleń specjalistycznych. Jego mocnym atutem jest potwierdzona praktyką w korporacjach znajomość zagadnień handlowych, negocjacji, zarządzania ludźmi. Wzbogacanie życia innych ludzi to jego życiowa pasja. To on w grupie trenerskiej pierwszy trafił na dział wiedzy związanej z oprogramowaniem ludzkiego umysłu (OS BRAIN) i dzięki szerokiemu zakresowi wiedzy i umiejętności jakie zdobył zaczął od wprowadzenia wielu zmian w swoim życiu. Widząc jak wielu ludziom i firmom ta wiedza może pomóc zaraził swoją wiedzą pozostałych członków grupy. On zajmuje się w grupie wyszukiwaniem nowych obszarów w jakich można zastosować OS BRAIN.
Pracuje bardzo dużo z nauczycielami , pomagając im odkryć zasoby w dzieciach i sprawić by w szkołach pojawił się mentoring. Prowadzi również warsztaty z rodzicami pomagając im porozumieć się z własnymi dziećmi i zapobiec wielu stresującym sytuacją w życiu rodzinnym.
Od 1994 roku prowadzi własne firmy zajmujące się całym spektrum – produkcją, handlem oraz szkoleniami i rekreacją. Współwłaściciel ośrodków edukacyjnych Akademii Nauki (www.akademiatychy.pl) – wydobywających naturalne talenty i mocne strony zarówno z malutkich dzieci (od 3 roku życia) jak i dorosłych.
Jest również ekspertem w zakresie zamieniania nowatorskich pomysłów w biznes , który przynosi bardzo dobre zyski.
Jego nadrzędną zasadą w pracy z ludźmi jest uzyskanie równowagi między pracą a życiem prywatnym. Pomaga firmom wydobyć z pracowników ich zasoby i pasje tak by zamiast pracować spełniali się. Takie podejście zawsze przekłada się na znacznie większe zyski dla przedsiębiorstw.
W grupie trenerskiej subiektywni.pl prowadzi wiele warsztatów, ma cały czas nowe pomysły, więc gdybym chciał napisać o wszystkim – zabrakłoby miejsca… Jeśli chcesz zaprojektować warsztat, który ma pomóc rozwiązać konkretny problem lub przekazać konkretną wiedzę twojemy zespołowi to skontaktuj się z nim. On wraz z naszym zespołem przygotuje rozwiązanie dedykowane pod Twoje potrzeby. Jego doświadczenie w biznesie i praktyka zawodowa pozwala mu pracować zarówno z właścicielami firm jak i jej managerami i pracownikami różnych działów pomagając im odkryć w sobie te zasoby, dzięki którym mogą stawać się jeszcze  skuteczniejsi i jednocześnie bardziej związani z firmą. Krzysztof pomaga ludziom odkryć tkwiący w nich potencjał , a organizacje zyskują zadowolonych pracowników. Najnowszym tematem jakiego wdrożeniem zajmuje się obecnie jest analiza mocnych stron (naturalnych talentów) jakie tkwią w każdym z ludzi i wykorzystaniem tej wiedzy zawodowo i prywatnie.
Napisz do Krzysztofa: krzysztof@subiektywni.pl


JANUSZ WIKTOROWSKI

Trener i konsultant. Absolwent Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie. Ukończył Szkołę Trenerów i Trenerek Heuresis w Krakowie . Student psychologii biznesu w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa w Warszawie. Legitymuje się Certifikate of Unit Credit Towards – Level 3 Award in First Line Management wydanym przez Institute of Leadership and Management w Londynie.
Posiada dziesięcioletnie doświadczenie z zakresu tworzenia i zarządzania zespołami pracowniczymi zdobyte w pracy w służbach mundurowych. Od trzech lat jest odpowiedzialny za rozwój pracowników w spółce finansowej. Właściciel firmy consultingowo – szkoleniowej, współautor gier szkoleniowych.. Równolegle z pracą zawodową zdobywał wykształcenie i praktyczne doświadczenie w dziedzinie prowadzenia szkoleń. Prowadził szkolenia wewnętrzne z obowiązujących aspektów prawnych, pragmatyki służbowej oraz realizacji wymogów ustawowych. Zajmował się podnoszeniem kompetencji pracowników w zakresie obsługi klientów wewnętrznych, współpracy w zespole, radzenia sobie ze stresem.
Od sześciu lat prowadzi szkolenia z zakresu kompetencji osobistych takich jak: komunikacja interpersonalna, autoprezentacja, zachowania asertywne, wystąpienia publiczne, radzenie sobie ze stresem oraz etykieta towarzyska i biznesowa. Od trzech lat prowadzi szkolenia z zakresu merchandisingu handlowego oraz szeroko rozumianej obsługi klienta również w jednostkach administracji rządowej i samorządowej. Prowadził szkolenia dla: Urzędów Statystycznych, Urzędów Skarbowych, Powiatowych Urzędów Pracy, biznesu i związków zawodowych. Jego pasją jest zgłębianie tajników psychologii zachowań. Prywatnie jest entuzjastą radiestezji oraz wędkarstwa – „no kill” i turystyki z nim związanej.


KRZYSZTOF GALBARCZYK

Zawodowo związany z Państwową Inspekcją Pracy , gdzie przechodził szczeble kariery zawodowej ; od młodszego inspektora pracy do nadinspektora pracy w największym Okręgu w Polsce. Posiada wieloletnie doświadczenie zarówno teoretyczne jak i praktyczne w prowadzeniu spraw związanych z szeroko pojętym prawem pracy oraz zarządzaniem bezpieczeństwem pracy. Jest doświadczonym wykładowcą o najwyższych kwalifikacjach zawodowych. W trakcie szkoleń rozwiązywane są najważniejsze problemy pracodawców. Wspomaga Pracodawców w przypadku czynności kontrolnych prowadzonych przez organy nadzoru nad warunkami pracy zabezpieczając tym samym ich interesy i zapobiegając spornym sytuacjom.
Prowadzi audyty z zakresu prawa pracy i bezpieczeństwa pracy zmierzające do wprowadzenia rozwiązań i regulacji zgodnych z obowiązującym stanem prawnym i potrzebami pracodawcy.
Przedmiotowe działania są ważne, ponieważ jak wynika ze sprawozdań organów kontrolnych stale na wysokim poziomie pozostaje liczba nieprawidłowości lub błędnie interpretowane są obowiązujące przepisy.


MARTA GIERLIŃSKA

Od 2003 roku buduje swoje doświadczenie marketingowe i menedżerskie. Przez 9 lat zarządzała agencją marketingową współpracując z klientami korporacyjnymi oraz średnimi i małymi przedsiębiorstwami. Od 2011 roku zajmuje się konsultingiem, szkoleniami i coachingiem w firmach, specjalizując się w obszarze budowania strategii marketingowych. Od 2012 roku współpracuje z firmami szkoleniowymi jako trener oraz dyrektor zarządzający. Współpracowała z 234 firmami z 28 branż, między innymi: budowlanej, developerskiej, mody, kosmetycznej, handlowej, technicznej, IT, gastronomicznej i szkoleniowej. Liczba jej certyfikatów i kwalifikacji przekracza pojemnością rozmiar tej strony . Wydała również książkę – Up Marketing. Zbuduj strategię i wprowadź firmę na wyższy poziom .


JUSTYNA RUTKOWSKA

ZESPÓŁ
Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
Członek Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego
Doświadczona psycholożka, terapeutka i trenerka. Absolwentka Szkoły Trenerów „MERITUM” w Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego oraz Grupy TROP w Warszawie. Ukończyła kurs Podstawy Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jest w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego. Pracuje pod superwizją.
Posiada Certyfikat The Simonton Program Polska (Simonton Cancer Center). Odbyła I i II stop. kursów RTZ zorganizowanych przez UNICORN oraz Polskie Towarzystwo Psychologii Behawioralnej. Ukończyła podyplomowe kursy specjalizacyjne w zakresie podstaw psychiatrii – diagnozy oraz terapii zaburzeń psychicznych zorganizowane przez Śląski Uniwersytet Medyczny w Górnośląskim Centrum Medycznym na Oddziale Psychiatrii i Psychoterapii, jak również podyplomowe kursy w zakresie opieki paliatywnej i propedeutyki medycyny paliatywnej zorganizowane przez Gdański Uniwersytet Medyczny w Zakładzie Medycyny Paliatywnej.
Prowadzi szkolenia z umiejętności i kompetencji społecznych, warsztaty integracyjne, treningi, terapię indywidualną i grupową oraz grupy wsparcia. Pomocy psychologicznej udziela w prywatnym gabinecie w NZOZ Centrum Paprocany w Tychach. Prowadzi działalność VERSO Centrum Pomocy Psychologicznej, Terapii i Edukacji.
Od kilkunastu lat pracuje z zespołem medycznym w indywidualnym kontakcie z pacjentem onkologicznym w środowisku domowym, jak również z dziećmi i rodzinami w żałobie. Realizowała kilkuletnie programy „Szkoła dla rodziców”. Jest doświadczonym pracownikiem NGO – współpracuje z mediami, organizuje kampanie promocyjne i społeczne, wiele lat zarządzała wolontariatem, przeprowadziła kilkaset godzin warsztatów dla uczniów i nauczycieli szkół każdego szczebla. Pisała felietony w ramach kampanii Dziennika Zachodniego „Szkoła bez przemocy”. Napisała poradnik dla rodziców po stracie dziecka na zlecenie Fundacji ISKIERKA. Posiada doświadczenie w ponad 20 projektach w ramach EFS PO KL 2007-2013, MPiPS, MS, PARP (ok. 5 tys. godz.). Odbiorcami jej szkoleń byli studenci polskich uczelni i szkół wyższych, kadra zakładów poprawczych i schronisk dla nieletnich, kadra OPS, PCPR, OIK, pracownicy oświaty, publicznych służb zatrudnienia, służby zdrowia, III sektora, jak również ośrodków wypoczynkowych oraz ośrodków szkoleniowo-doradczych, instytucji edukacyjnych, przedsiębiorstw handlowo-usługowych.
W ramach rozwoju zawodowego oraz osobistego odbyła treningi umiejętności i kompetencji społecznych, wzięła udział w grupie otwarcia organizowanej przez Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie oraz w rocznej grupie Balinta w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Uczestniczyła w spotkaniach superwizyjnych dla kadry świetlic socjoterapeutycznych. W okresie studiów uczestniczyła w treningu interpersonalnym oraz treningu umiejętności wychowawczych w ramach specjalizacji wychowawczo-klinicznej dzieci i młodzieży oraz kliniczno-sądowej.
Interesuje się psychoterapią psychodynamiczną, psychopatologią, psychoonkologią oraz ratownictwem medycznym, jak również kulturą indyjską i tybetańską. Gra na gitarze, uczy się gry na pianinie, od niedawna interesuje się ornitologią, w wolnych chwilach gra w gry planszowe. Lubi poezję śpiewaną, muzykę orientalną, kino, uprawia wspinaczkę skałkową, trekking górski, norcid walking, biega, jeździ na rowerze i na łyżwach, ćwiczy tai-chi. Z wykształcenia pierwszego jest technikiem ochrony środowiska, na co dzień wegetarianką. „W życiu chodzi o to, by być choć trochę niemożliwym” (O. Wilde).


KATARZYNA BZIUK

Absolwentka Kosmetologii w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości w Warszawie. Ukończyła francuską szkołę makijażu i charakteryzacji. Jej bogate doświadczenie oparte jest na współpracy z fotografami przy sesjach zdjęciowych czy pokazach mody, a także indywidualnymi klientami oraz firmami.
Od kilku lat prowadzi szkolenia z zakresu kosmetologii estetycznej, wizażu i kreowania wizerunku.