// Google Opanuj stres w pracy - Subiektywni - Subiektywni
Menu

Opanuj stres w pracy

stres111

Dlaczego tylko niektórzy osiągają sukcesy mimo wysokiego zagrożenia stresem?

Nie wiem czy pamiętasz kiedy ostatnio dopadł Cię STRES . Jak niedawno to było, w jakiej sytuacji?
Czy ktoś Cię wtedy zdenerwował? A może to był strach przed czymś? Kiedy to było, i w jakich okolicznościach?
Możesz to sobie przypomnieć…

STRES to bardzo atawistyczna emocja. Ułatwiał naszym przodkom przeżycie w świecie pełnym zagrożeń.
Czy już sobie przypominasz jak reaguje na STRES Twoje ciało? Czujesz już w którym miejscu pojawiło
się to znajome przykre uczucie i jak narastało? Wspomnienia… to tylko Twoje myśli, zanim zauważysz jak mocno reaguje na nie Twój organizm poczytaj dalej.

W STRESIE zawężają się naczynia krwionośne,
zmniejsza się dotlenienie organizmu, uaktywniają się wszystkie systemy obronne organizmu.


Tak… Dobrze to znasz… Być może to przykre doznanie już wróciło.
Te wspomnienia tak łatwo wracają… tkwią głęboko… a ludzie ich nie lubią.
A czy kiedykolwiek Twoje coraz starsze dziecko bało się klasówki, egzaminu, odpytywania?
Czy udało Ci się mu pomóc, pokazać skuteczną metodę likwidowania stresu?
Czy w ogóle znasz jakieś techniki radzenia sobie ze stresem? Jak sobie z nim radzisz ? Ty dobrze wiesz co Dziecko wtedy mogło czuć. Zapewne już zaczynasz zdawać sobie sprawę jak trudno w takiej sytuacji zapanować nad emocjami. Większość ludzi tak uważa – a jednak nic z tym nie robią !!! A przecież istnieją skuteczne, szybkie, nowoczesne ale też często znane od wielu pokoleń metody radzenia sobie ze STRESEM.


Uważa się, że każdy człowiek może po krótkim treningu skutecznie radzić sobie z tą destrukcyjną emocją.

Twoje Dziecko – i Ty również – możecie poznać metody dzięki którym zrelaksujecie się błyskawicznie. Stres, trema, zdenerwowanie, każda zbędna emocja może być zamieniona na inną – użyteczną! Ale o tym za chwilę…

Możesz kliknąć i zapisać się na szkolenie już teraz , lub poczytać dalej i zarezerwować miejsce po tej lekturze.

Jak bardzo chciałbyś poznać proste, szybkie i skuteczne techniki, dzięki którym uda Ci się zapanować nie tylko nad stresem, ale również nad innymi swoimi emocjami. Możesz teraz myśleć, że jesteś dorosły – poradzisz sobie. Pewnie Ty tak. A Dziecko? Od lat stres żyje razem z Tobą. Mówi się, że ludzie sami wypracowują sobie z wiekiem i doświadczeniem sposoby radzenia sobie ze stresem. Fakt. Sporo naszych klientów podczas szkolenia dzieli się z nami swoimi autorskimi metodami. Są wspaniałe, ale mają zazwyczaj jedną malutką wadę: SĄ MAŁO UNIWERSALNE. Ponieważ są przez każdego z nas „szyte na miarę” przez długie lata życia, trudno je zastosować komuś innemu, bo przecież każdy z nas jest inny.


To jest tak jak z radami znajomych i przyjaciół. Każdy z nich radzi serdecznie, tak od serca, wcześniej analizując Twoją sytuację. To jednak są CUDZE POMYSŁY. Twój umysł i ciało potrzebują zazwyczaj czegoś zupełnie innego!

Metody które poznacie Ty i Twoje Dziecko na szkoleniu to wynik modelowania (analizowanie i naśladowanie) zachowań wielu ludzi. Dogłębna analiza ludzkich zachowań pozwoliła twórcom tych technik stworzyć narzędzia uniwersalne. Oczywiście ta „uniwersalność” to generalizacja. Jak każda inna z gruntu fałszywa. Może się zdarzyć, że jedna technika zadziała na Ciebie słabiej, ale inna – spowoduje trzęsienie ziemi pod Twoimi stopami.


Czy pamiętasz sytuację kiedy ktoś Cię wkurzał? Patrzysz na taką osobę, słuchasz co mówi i z każdą chwilą rośnie – delikatnie mówiąc – dyskomfort. Po prostu wpadasz w furię! Czy kiedykolwiek dotarło do Ciebie, że taka sytuacja jest jak teatr marionetek? TAK, TAK – Ty w tej sytuacji jesteś marionetką a sznureczki pociąga Twój „wnerwiacz”. Co chwilę robi coś co powoduje zwiększone wydzielanie adrenaliny – pociąga sznureczki a Twój organizm podąża za jego działaniami!!

MOŻESZ TO ZMIENIĆ
ZACZNIJ OD SIEBIE!
BĄDŹ WOLNYM CZŁOWIEKIEM!
DECYDUJ KIEDY I JAK REAGUJESZ NA BODŹCE Z ZEWNĄTRZ!


Poznaj narzędzia którymi odetniesz raz na zawsze te sznureczki i zaczniesz samodzielnie decydować o swoich emocjach!

Szkolenie trwa 1 dzień.
Najbliższy termin i miejsce –   podany w harmonogramie szkoleń na stronie głównej. Jeśli szukasz innego terminu napisz do nas po więcej informacji

Obydwa dni od 10:00 do 18:00. W ciągu dnia planujemy 1,5 godziny przerwy obiadowej.

Koszt szkolenia to:
Cena kursu = 499 zł od osoby … ale jeśli chcesz uczestniczyć w tym kursie wraz ze swoim małżonkiem/małżonką to.. ……mamy dla Ciebie bardzo atrakcyjną ofertę :) gdyż ….

Drugi rodzic (małżonek) płaci tylko 25% ceny !  To oznacza rabat aż 75% dla drugiego rodzica na tym samym szkoleniu !!!
Jak zapewnić sobie miejsce na tym wyjątkowym szkoleniu?
Napisz na adres email krzysztof(małpa)subiektywni.pl lub zadzwoń pod numer 0504 233515 i sprawdź czy mamy jeszcze wolne miejsca na najbliższy oferowany termin szkolenia .


Uwaga !! Tylko pełna wpłata całości ceny na nasze konto jest gwarantem rezerwacji miejsca na szkoleniu.

(decyduje kolejność wpływu środków na nasze konto)


Jak tam Twoje sznureczki? Kiedy znowu ktoś za nie zacznie pociągać? Jak mocno na Ciebie wpłynie?

No dobrze – zmieńmy na chwilkę temat. Dosyć już przykrych wspomnień i tych mało użytecznych emocji! Czy pamiętasz jeszcze co to jest relaks? Czas kiedy Twoje ciało i umysł odpływa w tylko Tobie znane miejsca, kiedy pojawiają się wspomnienia i odczucia – te najmilsze Twemu sercu?

Albo jak to jest, kiedy czujesz że możesz zrobić wszystko?! Wtedy masz wspaniałe pomysły, mówisz „jak z nut” a twoja kreatywność jest na poziomie Mount Everestu!

Mój znajomy – Piotr opowiadał mi niedawno jak wspaniale poszła mu rozmowa z klientem. Ten co chwila zadawał „trudne” pytania – może znasz takie osoby? Kiedy ciągle Cię o coś pytają masz wrażenie, że czekają tylko kiedy Ci zbraknie słów, wydaje się, że czekają z utęsknieniem na Twój upadek…

Znajomy miał wtedy wspaniały dzień. Odpowiadał płynnie na każde pytanie, nawet te najtrudniejsze. Mało tego! Pytania klienta wprawiały go w coraz lepszy humor! Po jakimś czasie dobili targu, a znajomy do dzisiaj wspomina jasność umysłu, błyskotliwość, dobry humor jakie mu wtedy towarzyszyły. Piotr powiedział mi: „… chciałbym zatrzymać ten stan na dłużej… ” To również jest możliwe ! Ale o tym za chwilkę.

Ciekawi mnie czy pamiętasz jak smakuje cytryna? Czy miałeś kiedykolwiek w ustach soczysty, kwaśny plaster cytryny? A może widziałeś jak ktoś rozgryza żółciutką smakowitą cytrynkę? Jak szybko pojawiło Ci się wtedy w ustach to specyficzne uczucie? A teraz czujesz już kwaśny smak? Tak jak z cytryną jest ze wszystkim co kiedykolwiek przeżywasz. Istnieje bardzo silne połączenie między umysłem a ciałem. Sama myśl o cytrynie powoduje, że czujesz w ustach kwaśny smak i zaczyna napływać Ci do ust duża ilość śliny. Jak myślisz – jak reaguje Twoje ciało na inne myśli?

Na kursie poznasz proste techniki dzięki którym będziesz w stanie w dowolnym momencie błyskawicznie przywołać dowolną emocję.


Relaks? Proszę bardzo !

Radość – Twoje życzenie spełnisz SAMODZIELNIE

Masz ochotę na spokój, zadumę? – Sam sobie to „włączysz”

A może potrzebna Ci taka jasność umysłu jak mojemu znajomemu ?

Kurs AntyStres da Ci możliwość zmiany stresu w dowolną użyteczną w danym momencie emocję!

Muszę Cię jednak ostrzec ! Po kursie nie będzie już wymówek w stylu „ mam dzisiaj jakiś zły dzień! ” czy „ w taką pogodę nie jestem w stanie być radosnym! ”

To TY masz decydować jak się czujesz i jak reagujesz na otoczenie. Ponieważ AntyStres to kurs inny niż to co znasz – mam prośbę: podczas kursu baw się rewelacyjnie i sprawdzaj wszystko o czym usłyszysz. Poczuj te zmiany „na własnej skórze”!

Zarezerwuj miejsce na kursie teraz, a otrzymasz od nas jeszcze jeden bonus, ale to będzie niespodzianka! Mogę zdradzić tylko tyle, że dostaniesz GRATIS narzędzie które dodatkowo ułatwi Ci wspaniały relaks – taki jak TY LUBISZ NAJBARDZIEJ!

Od początku piszę o Twoim Dziecku i o Tobie. TO WAŻNE. Poznaj nasz podstawowy warunek uczestnictwa w kursie!


Techniki których Was nauczymy są BARDZO SKUTECZNE i SILNE. Ponieważ dbamy o Wasze poczucie bezpieczeństwa – zanim przekażemy tę wiedzę Twojemu Dziecku TY MUSISZ JĄ POZNAĆ aby wiedzieć, że jest dla Twojego dziecka dobra oraz nauczyć się jak pomagać swojemu dziecku .


Zanim te skuteczne techniki staną się dla niego całkiem naturalne Twoja pomoc będzie niezbędna! Pierwszy dzień będzie tylko dla Ciebie. Dopiero kiedy poznasz i zaczniesz stosować te metody na sobie – po tygodniu lub dwóch odbędzie się drugi dzień szkolenia – przyjdź ze swoją pociechą, a my pomożemy Wam w nauce. Ten warunek dotyczy dzieci ze szkoły podstawowej! Niepełnoletnia młodzież licealna może przyjść drugiego dnia na szkolenie samodzielnie. Od nich wymagamy tylko pisemnego zezwolenia rodziców podpisanego w naszej obecności.

Szkolenie będzie prowadzone przez certyfikowanych trenerów Stowarzyszenia Trenerów NLP.