// Google Teambuilding naszych czasów - Subiektywni - Subiektywni
Menu

Teambuilding naszych czasów

“To nie finanse, ani strategia, ani technologia, ale właśnie praca zespołowa jest decydującym czynnikiem przewagi konkurencyjnej – zarówno dlatego, że jest tak potężna i wszechmocna, jak i dlatego, że występuje tak rzadko”.

Patrick Lencioni

 

Warsztat: Team Building naszych czasów

Co zrobić, żeby grupa była zgranym zespołem?

 

Jak wszyscy wiemy, aby zespół mógł osiągać sukcesy, potrzebuje przywódcy, który jest pewny siebie, wie jak zarządzać grupą i jakie funkcje komu przydzielać. Czy należysz do osób, które chcą umiejętnie budować i zarządzać zespołem? Cieszyć się każdym wspólnie zrealizowanym celem?

 

Jeśli odpowiedziałeś na powyższe pytania twierdząco zapisz się na szkolenie dotyczące Team Buildingu. Dzięki temu warsztatowi poznasz techniki, które sprawią, że grupa ludzi będzie zgranym i efektywnym zespołem, który odnosi sukcesy.

 

Co zyskujesz?

 

Na szkoleniu:

  • Dowiesz się jak odnajdywać mocne strony w zespole.
  • Poznasz metodologię StandOut według Marcusa Buckinghama.
  • Nauczysz się skutecznego rozwiązywania konfliktów w zespole.
  • Dowiesz się jak odkrywać ukryte talenty oraz jak nimi zarządzać.
  • Odkryjesz sposoby określania ról grupowych.

 

Kto prowadzi szkolenie?

 

Szkolenie poprowadzi Kamil Tomala, członek zespołu John Maxwell Team – międzynarodowej organizacji, zrzeszającej coachów, trenerów i mówców w 94 krajach na świecie. Certyfikowany trener i coach. Posiada pięcioletnie doświadczenie w pracy w korporacji, w tym cztery pracy na stanowisku menedżerskim gdzie zajmował się zarządzaniem zespołem oraz projektami dla klientów firmy. Przez 3 lata był trenerem wewnętrznym w jednej z największych korporacji IT na polskim rynku.

 

Ekspert się w dziedzinach takich jak: przywództwo, komunikacja, przygotowywanie oraz wdrażanie planów naprawczych, zarządzanie, zarządzanie w IT, motywacja, realizowanie celów, coaching korporacyjny, coaching indywidualny z zakresu wymienionych specjalizacji oraz rekrutacja.

 

Najnowsze metody stosowane na szkoleniu pozwolą Ci poszerzyć kompetencje związane z budowaniem i zarządzaniem zespołu. Dzięki metodzie gier, uczestnicy zdobędą nowe doświadczenia. Aktywne ćwiczenia urozmaicą szkolenie, co sprzyja zapamiętywaniu poszczególnych technik dotyczących Team Buildingu. Ponadto uczestnictwo w warsztatach z ludźmi z różnych środowisk biznesowych umożliwi Ci zdobycie ciekawych doświadczeń.

 

Chcesz stworzyć zespół, który będzie pracował w harmonii, co pozwoli na sukcesywne dążenie do celów? Zapisz się na szkolenie już dziś, bo przecież jak wiadomo: