// Google Aktualności, wydarzenia - Subiektywni - Subiektywni
Menu

Aktualności, wydarzenia

Szkolenia z dofinansowaniem do 100%

Miło nam poinformować iż istnieje możlwość zaprojektowania i przeprowadzenia każdego procesu szkoleniowego dla firm z woj śląskiego (i wielu innych również) i uzyskania dofinansowania na poziomie do 80% a dzięki systemowi partnerskiemu zwiększenia dofinansowania nawet do wartości 100% procesu szkoleniowego.

Obecnie realizujemy szkolenia zarówno otwarte jak i zaknięte dla wielu firm.

Projektujemy cały proces (od analizy potrzeb po raport poszkoleniowy)

Jako firma jesteśmy uprawnieni do prowadzenia zarówno szkoleń jak i doradztwa orach coachingów z dofinansowaniem.

 

Listę szkoleń (tylko otwartych) jakie prowadzimy obecnie znajdziecie Państwo tutaj:

Lista szkoleń prowadzonych przez Subiektywni.pl z dofinansowaniem z PARP

Szkolenia otwarte to tylko około 20% naszej oferty – dlatego zapraszmy do kontatku w celu zaprojektowania indywidualnie dla Państwa szkolenia , procesu odradczego lub usługi coachingowej.

Zapraszamy do współpracy.

5 years, 8 months ago Możliwość komentowania Szkolenia z dofinansowaniem do 100% została wyłączona

Metaprogramy – czyli szyfr do umysłu twojego rozmówcy.

METAPROGRAMY – CZYLI SZYFR DO UMYSŁU TWOJEGO ROZMÓWCY.

DLA KOGO:

Dla osób chcących zrozumieć dlaczego czasem najbardziej racjonalne argumenty nie działają w kontaktach z naszymi klientami/pracownikami/członkami rodziny i jak temu zaradzić

CEL SZKOLENIA: 

Podniesienie swojej osobistej skuteczności w procesie przekonywania innych do naszego punktu widzenia dzieki opanowaniu sztuki posługiwania się metaprogramami w życiu zawodowym i prywatnym .

 

WIĘCEJ INFORMACJI DLA TYCH , KTÓRZY POTRZEBUJA SZCZEGÓŁÓW: 

Pozyskiwanie klientów to nie tylko znajomość technik handlowych oraz skrupulatne ich stosowanie. Sprzedaż to przede wszystkim umiejętność poznania klienta i dopasowania do niego najlepszej strategii.
Co takiego  potrafią i stosują najlepsi przedsiębiorcy w rozmowie z klientem by pomóc mu samemu uświadomić sobie jego potrzeby i dzięki temu jeszcze skuteczniej  pozyskać klienta do długotrwałej współpracy opartej na trwalszych filarach niż tylko .. cena produktu?

Metaprogramy to ośrodek decyzji w postrzeganiu świata przez klienta. Wszystko co robimy robimy dlatego, że każe nam tak nasz mózg. Mózg to ośrodek naszych decyzji. „Układ dowodzenia”. Bije nam serce, oddychamy, oglądamy się za piękną kobietą, ponieważ tak „każe” nam nasz mózg. Klient „kupuje nas”  dlatego, że „każe” mu tak jego mózg. Jedyne pytanie jakie wytrawny przedsiębiorca powinienem sobie zadać, brzmi: co zrobić, żeby „dotrzeć” do mózgu naszego klienta?

Odpowiedź istnieje i jest dość prosta: przez metaprogramy. To one są „drzwiami” do miejsca, w którym nasz mózg podejmuje decyzję.

PO SZKOLENIU BĘDZIESZ:

 • zdawał sobie sprawę z błędów jakie często popełniałeś/-aś 
 • postrzegał klienta i jego potrzeby w znacznie bardziej rozszerzonym niż dotychczas zakresie
 • rozpoznawał metaprogramy klienta (ale i swoje – co jest podstawą do skutecznego ich stosowania)
 • potrafił komunikować się z klientem za pomocą metaprogramów
 • potrafił motywować siebie do pracy przy pomocy metaprogramów

 

KTO POPROWADZI WARSZTAT:

KRZYSZTOF SOBOTA

więcej o nim znajdziesz klikając tutaj https://subiektywni.pl/zespol/

 

GDZIE I KIEDY:

BNI Biznes

Miejsce szkolenia:  Hotel Campanile przy autostradzie A4 –    Katowice ul. Sowińskiego 48 ,

Data: 14.06.2016

Inwestycja: 50 PLN (pokrywa koszt cateringu, sali i materiałów – jako trenerzy nie pobieramy wynagrodzenia za prowadzenia szkolenia – działamy w ramach zasady GIVERS GAIN )

Godziny:

16:00 – 17:00 – rejestracja uczestników i networking

17:00 – 20:00 – Warsztaty

20:00 – … – networking

 

7 years, 10 months ago Możliwość komentowania Metaprogramy – czyli szyfr do umysłu twojego rozmówcy. została wyłączona

Jak stworzyć firmę, w której każdy chciałby pracować i nikt nigdy nie chciałby odejść ? MASTERMIND

Ludzie przychodzą do firmy, a odchodzą od ludzi – jak stworzyć firmę, w której każdy chciałby pracować i nikt nigdy nie chciałby odejść.

DLA KOGO:

Dla właścicieli i osób zarządzających firmą oraz wszystkich członków danej grupy BNI, którzy chcą się aktywnie angażować w rozwój swój oraz swojej firmy.

CEL SZKOLENIA: 

Wypracowanie indywidualnego planu wdrożenia pod kątem polityki i kultury w firmie, dzięki której wszyscy chcą pracować zamiast myśleć o odejściu.

 

WIĘCEJ INFORMACJI DLA TYCH , KTÓRZY POTRZEBUJA SZCZEGÓŁÓW: 

Biznes funkcjonuje obecnie w dynamicznie zmieniającym się rynku, który wymusza na pracodawcach dużą elastyczność i ciągły rozwój zarówno firmy, jak i pracowników. Dodatkowo zmienia się również rynek pracowników. Na stanowiska pracy zaczynają wchodzić osoby z pokolenia „Z”, które postrzega rzeczywistość inaczej od osób, które na rynku pracy są od dłuższego czasu. Ta sytuacja powoduje regularnie zwiększającą się fluktuację kadr, a co za tym idzie brak stabilnej sytuacji w firmach. Najbardziej bolą nas odejścia tych najbardziej wartościowych pracowników, a dla nich miejsca na rynku jest dużo, ponieważ firmy konkurencyjne bardzo ich sobie cenią, szczególnie jeżeli duża część inwestycji w rozwój takiej osoby została wykonana przez poprzedniego pracodawcę. Właściciele czy też zarządy firm, które świadomie realizują misję i cele firmy coraz częściej obierają korzystną drogę i wprowadzają sprawdzone modele kultury organizacyjnej, które zadziałały w takich firmach jak np. Google, gdzie stawia się dużo wagę do utrzymania pracowników, w których zostały zainwestowane pieniądze. Bardzo często wystarczą proste działania do zwiększenia zadowolenia pracowników z wykonywanej pracy oraz samego miejsca zatrudnienia, co przenosi się na wiele czynników, takich jak choćby: wyższa jakość wykonywanej pracy, zauważalna przez klientów wysoka jakość ich obsługi, budowanie długotrwałych relacji z klientami, łatwość prowadzenia zespołów oraz całej firmy, ponieważ pracownicy są nastawieni pozytywnie do kadry menedżerskiej i zarządu.

Cytując Johna C. Maxwella wszystko wzrasta i upada ze względu na przywództwo. To właśnie liderzy organizacji są kluczowym elementem, który jest zawsze katalizatorem do rozwoju firm i wykazania, że „można inaczej”. Właśnie dlatego tworzenie firmy, w której każdy będzie chciał pracować i nikt nie będzie chciał odejść zaczyna się od liderów, bo to oni mogą wprowadzić korzystne zmiany i nakreślić kierunek działania, który będzie najlepszy dla ich firmy.

 

KORZYŚCI:

 • Dowiesz się w jaki sposób jako lider możesz świadomie wpływać na kulturę organizacji
 • Poznasz wynik 25 letniego badania Instytutu Gallupa, które odpowiedziało na pytanie „dlaczego jedne firmy osiągają sukces, a drugie nie”
 • Poznasz i określisz jak możesz wdrożyć myśl przywódczą Johna C. Maxwella, z której korzystają od lat firmy Fortune 500
 • Angażując się w ćwiczenia wypracujesz wraz z grupą liderów biznesu indywidualny plan działań w swojej firmie
 • Będziesz pracował w formule warsztatu oraz Mastermindu, dzięki czemu wyciągniesz dużo większą korzyść z całego spotkania
 • Poznasz osoby, które mogą dać Twojej firmie wartość dodaną, która w obecnych realiach rynkowych jest bezcenna
 • Dowiesz się w jaki sposób zbadać i wykorzystać wyuczone talenty u siebie oraz u każdego z pracowników
 • przekonasz się w ćwiczeniach, iż tylko działanie głęboko etyczne nastawione na poszanowanie drugiej osoby i wzbogacone o tajniki wiedzy związanej z zasadami G12 pozwala na stworzenie organizacji, w której każdy chce pracować
 • przekonasz się jak szerokie zastosowanie będzie miało to wszystko czego się nauczysz do zmiany jakości Twojego życia nie tylko zawodowego, ale również do poprawy relacji z osobami, na których najbardziej Ci w życiu zależy, a dla których często masz tak mało czasu…

 

KTO POPROWADZI WARSZTAT:

KRZYSZTOF SOBOTA

KAMIL TOMALA

więcej o nich i ich doświadczeniu znajdziesz klikając tutaj https://subiektywni.pl/zespol/

 

GDZIE I KIEDY:

BNI Beskid

Miejsce szkolenia: Hotel Na Błoniach, Bielsko-Biała Pocztowa 39

Data: 13.04.2016

Godziny:

9:00 – 10:00 – rejestracja uczestników i networking

10:00 – 15:00 – Mastermind (w tym 2×25 min networking)

15:00 – … – networking

BNI Biznes 

Miejsce szkolenia: Hotel Marysin Dwór, Katowice

Data: 11.05.2016

Godziny:

9:00 – 10:00 – rejestracja uczestników i networking

10:00 – 15:00 – Mastermind (w tym 2×25 min networking)

15:00 – … – ne            tworking

BNI Strategia – w trakcie ustalania

BNI Kreacja – w trakcie ustalania

7 years, 11 months ago Możliwość komentowania Jak stworzyć firmę, w której każdy chciałby pracować i nikt nigdy nie chciałby odejść ? MASTERMIND została wyłączona

BNI Śląsk – warsztaty z perswazji – w ramach cyklu „Komunikacyjny MasterKey „w networkingu i budowaniu swojego biznesu

10387577_754821854588494_7460342782028784000_n
BNI Śląsk – Komunikacyjny „Master Key” w networkingu i budowaniu swojego biznesu – część 2-ga

 

DLA KOGO

Dla wszystkich członków BNI Polska, którzy przystępując do organizacji odkryli jak bezcennym dla ich biznesów jest ciągły rozwój swoich kompetencji na wielu płaszczyznach.

CEL
Opanowanie zasad obsługi systemu operacyjnego OS BRAIN – czyli tajników funkcjonowania najbardziej skomplikowanego systemu operacyjnego na świecie – ludzkiego umysłu i zastosowanie tej wiedzy nie tylko w życiu zawodowym, ale także osobistym.
KORZYŚCI z udziału w warsztatach
 • nauczysz się świadomie stosować perswazję zarówno w biznesie jak i życiu prywatnym,
 • dowiesz się , dlaczego wiele razy w sposób całkowicie niezamierzony swoim działaniem przeszkodziłeś sobie i twojemu rozmówcy w osiągnięciu celu , dla jakiego się spotkaliście ,
 • uświadomisz sobie jak mocno ulegasz wpływowi innych zupełnie nie zdając sobie z tego sprawy
 • dowiesz się jak skutecznie zapraszać gości na spotkania networkingowe
 • nauczysz się w bardzo etyczny pomagać swoim gościom podejmować decyzję o przystąpieniu do grupy BNI (gdyż ludzie bardzo często po jednym śniadaniu nie dostrzegają jeszcze tego jak ogromy potencjał dla rozwoju ich biznesu ma uczestnictwo w grupie BNI)
 • czeka Cię warsztatowa forma prowadzenia zajęć – nie wierz trenerowi – sprawdź na sobie wszystko w praktyce,
 • przekonasz się w ćwiczeniach, iż tylko działanie głeboko etyczne nastawione na poszanowanie drugiej osoby i wzbogacone o tajniki wiedzy związanej z zasadami funkcjonowania umysłu – pozwala przenieść sztukę perswazji na zupełnie nowy poziom,
 • przekonasz się jak szerokie zastosowanie będzie miało to wszystko czego się nauczysz do zmiany jakości Twojego życia nie tylko zawodowego, ale również do poprawy relacji z osobami, na których najbardziej Ci w życiu zależy, a dla których często masz tak mało czasu…
 • zarówno godziny jak i czas trwania warsztatów dopasowane dla osób cierpiących na deficyt czasu wolnego i nie mających możliwości uczestniczenia w długich szkoleniach –  3 godzinny warsztat (2 bloki po 80 minut każdy) i 20 minutowa przerwa,
 • zastosowanie zasady Givers-Gain – trenerzy dzielą się swoją wiedzą z uczestnikami warsztatu nie pobierając żądnego wynagrodzenia
GDZIE I KIEDY
 • Miejsce szkolenia: Pszczyna – Hotel Imperium, ul. Bielska 54 – kliknij by zobaczyć na mapie
 • Data: 19.01.2016
 • Ilośc miejsc ściśle ograniczona – 50 miejsc – warsztatowa forma zajęć – decyduje kolejność wpłat
 • Strój: Biznesowy
 • Godziny:
  • 16.00 – rejestracja uczestników,
  • 16.00-17.00 networking (przewidujemy ponad 50 przedsiębiorców ,więc będzie to niepowtarzalna okazja do zawarcia wielu znajomości , które pomogą Wam rozwinąć swój biznes)
  • Zajęcia w godznach 17.00-20.00
  • od 20 do wyczerpania baterii w Waszych akumulatorach…. networking :)))

SKĄD W NAZWIE WARSZTATU NAZWA ” MASTER KEY”?

Tego dowiesz się podczas tego warsztatu :)
Nasz POWER TEAM zaprasza was do udziału w tym wydarzeniu – do zobaczenia na sali 
IMG_8833
8 years, 1 month ago Możliwość komentowania BNI Śląsk – warsztaty z perswazji – w ramach cyklu „Komunikacyjny MasterKey „w networkingu i budowaniu swojego biznesu została wyłączona
<span>Wprowadzamy możliwość</span> płatności on-line

Wprowadzamy możliwość płatności on-line

Szanowni klienci, ulegliśmy Waszym namowom i od dzisiaj możecie jeszcze szybciej rezerwować miejsca naszych szkoleniach płacąc on-line.

W przeciągu 2 tygodni ma być również dostępna opcja płatności kartą kredytową.

W naszym harmonogramie znajdziecie wszystkie zbliżające się warsztaty, w tym te otwarte dla wszystkich chętnych. Nieustannie tworzymy nowe produkty zaprojektowane pod potrzeby zgłaszane przez Was. (więcej…)

9 years, 5 months ago Możliwość komentowania Wprowadzamy możliwość płatności on-line została wyłączona
<span>Błękitny ocean</span> - szansa, której nie widzi Twoja konkurencja

Błękitny ocean – szansa, której nie widzi Twoja konkurencja

Co wspólnego ma firma Ford, Apple, Swatch, czy Canon, ale także polski Herbapol, sieć sklepów „Pożegnanie z Afryką”, czy improwizowany serial kabaretowy „Spadkobiercy”?

Jedno na pewno: intuicyjnie , bądź w przemyślany sposób skorzystali z koncepcji „błękitnego oceanu”. Określenie Błękitny ocean jest stosunkowo nowe, ale sama idea nie – jest wrodzoną cechą rozwoju gospodarczego i jej działanie zostało już wielokrotnie w historii przetestowane.

Najwyższa pora, abyś dowiedział się dowiedział się jak to działa i zastanowił się jak wykorzystać to w swoim biznesie. (więcej…)

9 years, 5 months ago Możliwość komentowania Błękitny ocean – szansa, której nie widzi Twoja konkurencja została wyłączona
<span>Siła</span> networkingu

Siła networkingu

Siła networkingu w dzisiejszym świecie biznesu jest już tak duża, że szkolenie dla firm można zorganizować w 3 tygodnie i mieć na sali 67 przedsiębiorców, którzy pragną rozwijać swoje biznesy.

Jak nam się udaje pracować z tak duż grupą – zapraszamy na nasz profil na facebooku – tam można sprawdzić, jakie są opinie o szkoleniu . Kliknij tutaj i sprawdź.

9 years, 6 months ago Możliwość komentowania Siła networkingu została wyłączona
<span>BNI</span> Śląsk

BNI Śląsk

BNI Śląsk – Komunikacyjny „Master Key” w networkingu i budowaniu swojego biznesu – część I
DLA KOGO

Dla wszystkich członków BNI Polska, którzy przystępując do organizacji odkryli jak bezcennym dla ich biznesów jest ciągły rozwój swoich kompetencji na wielu płaszczyznach.

CEL

Opanowanie podstaw obsługi systemu operacyjnego OS BRAIN – czyli tajników funkcjonowania najbardziej skomplikowanego systemu operacyjnego na świecie – ludzkiego umysłu i zastosowanie tej wiedzy nie tylko w życiu zawodowym, ale także osobistym. (więcej…)

9 years, 7 months ago Możliwość komentowania BNI Śląsk została wyłączona
<span>KOLEJNE</span> DOTACJE UNIJNE

KOLEJNE DOTACJE UNIJNE

Kolejne dotacje unijne

PIERWSZY PROJEKT

Miło nam poinformować, iż Subiektywni.pl uczestniczą jako partner w realizacji projektu pod nadzorem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej . Szkolenia realizowane są w ramach projektu Rozwój potencjału ludzkiego i instytucjonalnego OPZZ woj. Łódzkiego .
W ramach projektu przeszkolimy 500 działaczy i działaczek związkowych .
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Nr projektu POKL. 05.05.02-00-212/12

DRUGI PROJEKT

Miło nam Poinformować Państwa, iż Subiektywni.pl uczestniczy jako Partner wraz z Federacją Związków Zawodowych Pracowników Spółdzielczości Produkcji Handlu i Usług w Polsce w projekcie o nazwie ” Strategia rozwoju początkiem przemian” , w ramach którego będziemy prowadzić kurs trenerski dla działaczy związkowych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

9 years, 7 months ago Możliwość komentowania KOLEJNE DOTACJE UNIJNE została wyłączona
<span>Pierwszy warsztat</span> dla śląskiego Klubu ARUM

Pierwszy warsztat dla śląskiego Klubu ARUM

Pierwszy warsztat dla śląskiego Klubu ARUM już w kwietniu

Dlaczego gdy mówimy inni nas nie rozumieją . Przekonaj się osobiście, iż językiem naprawdę można zdziałać cuda :)
Paulo Coelho (nazywany alchemikiem słów) zadał sobie kiedyś pytanie : jak to jest ,że większość ludzi w swoim życiu niejako myśli i postępuje na odwrót czyli : Spieszy im się do dorosłości, a potem wzdycha za utraconym dzieciństwem. Traci zdrowie by zdobyć pieniądze, potem traci pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myśli o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywając ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyje jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umiera, jakby nigdy nie żyli…… (więcej…)

9 years, 10 months ago Możliwość komentowania Pierwszy warsztat dla śląskiego Klubu ARUM została wyłączona