// Google Sztuka zwycięskich negocjacji. - Subiektywni - Subiektywni
Menu

Sztuka zwycięskich negocjacji.

Warsztat: Sztuka zwycięskich negocjacji.

 

 

Jak by to było, gdybyś umiał wynegocjować cenę, taką jaką chcesz osiągnąć? Chciałbyś uzyskiwać lepsze rezultaty? Sprzedawać więcej? Osiągać wyznaczone cele? Czy już zdajesz sobie sprawę, że negocjacje są kluczową umiejętnością w biznesie?

 

 

Dzięki szkoleniu „ Techniki negocjacji z elementami perswazji” dowiesz się w jaki sposób uzyskiwać przewagę nad konkurencją dzięki znajomości technik i umiejętności przewidywania ruchów oponentów.

 

Co zyskasz?

 

  • Poznasz najnowsze techniki negocjacyjne,
  • Dowiesz się jak ustalać takie elementy jak BATNA i ZOPA,
  • Będziesz umiał przygotować się do negocjacji,
  • Dostaniesz gotowe do zastosowania wzorce perswazyjne,
  • Nauczysz się podstaw „czytania” mowy ciała, żeby już nic nie było tajemnicą,
  • Sprawisz, że obie strony będą zadowolone stosując zasadę win-win,
  • Będziesz zamykał negocjacje i wiedział kiedy należy to zrobić

 

 

 

Kto poprowadzi szkolenie?

 

Szkolenie poprowadzi Andrzej Maciejewski. Międzynarodowy, certyfikowany ekspert komunikacji, sprzedaży, negocjacji i zarządzania emocjami. Szkolił się w USA między innymi u Richarda Bandlera –twórcy Neurolingwistycznego programowania, Johna Perry i Johna LaValle. Jest trenerem metody Transforming Communication przechodząc całą ścieżkę u Richarda Bolstada z Nowej Zelandii. Prowadził szkolenia dla takich firm jak: Media Markt, Saturn Media, Plus GSM, Great Open House. Prowadził coaching dla osób z pierwszych stron gazet.

 

To szkolenie to praktyka. Wszystko czego dowiadują się uczestnicy doświadczają natychmiast na sobie.  Metody z najwyższej półki połączone z wiedzą i doświadczeniem trenera spowodują błyskawiczny wzrost umiejętności negocjacyjnych. Dostaniesz natychmiastową informację zwrotną, po to , żeby z każdym następnym ćwiczeniem robić to coraz lepiej. Wdrożenie nowych umiejętności w życie będzie już tylko czystą formalnością. Czy stać Cię na to, by nie mieć takich umiejętności?