// Google Umysł klienta – miejsce pracy handlowca. - Subiektywni - Subiektywni
Menu

Umysł klienta – miejsce pracy handlowca.

 

Dlaczego niektóre firmy sprzedają lepiej niż inne nie mając lepszych produktów? Dlaczego klienci płacą więcej za te same produkty? Chciałbyś, żeby Twoja firma zarabiała więcej? A co by było gdyby klienci rzucali się na Twoje produkty?

 

Poznaj Tajemnice Najlepszych Handlowców. Dzięki temu szkoleniu poznasz strategie najlepszych  i dowiesz się jak sprzedawać więcej, Tak, to możliwe i wcale nie jest trudne.

 

 

Co zyskasz? 

 

  • Dowiesz się jak są motywy kupna,
  • Poznasz zasady wywierania wpływu,
  • Dostaniesz gotowe do zastosowania wzorce, żeby klienci chcieli kupować  więcej od Ciebie,
  • Nauczysz się reagować na potrzeby klientów,
  • Dowiesz się czym są filtry, systemy reprezentacyjne i kanały percepcyjne, a wykorzystanie tej wiedzy spowoduje gwałtowny wzrost sprzedaży,
  • Poznasz strategie najlepszych sprzedawców świata,
  • Będziesz budował porozumienie z klientami, najchętniej kupujemy od kogoś kogo znamy, sprawisz, że klient będzie miał wrażenie, że zna Cię od lat,
  • Perswazja nie będzie miała przed Tobą żadnych tajemnic.

 

Kto poprowadzi szkolenie ?

 

Szkolenie poprowadzi Andrzej Maciejewski. Międzynarodowy, certyfikowany ekspert komunikacji, sprzedaży, negocjacji i zarządzania emocjami. Szkolił się w USA między innymi u Richarda Bandlera –twórcy Neurolingwistycznego programowania, Johna Perry i Johna LaValle. Jest trenerem metody Transforming Communication przechodząc całą ścieżkę u Richarda Bolstada z Nowej Zelandii. Prowadził szkolenia dla takich firm jak: Media Markt, Saturn Media, Plus GSM, Great Open House. Prowadził coaching dla osób z pierwszych stron gazet.

 

To szkolenie to praktyka. Wszystko czego dowiadują się uczestnicy doświadczają natychmiast na sobie.  Metody z najwyższej półki połączone z wiedzą i doświadczeniem trenera spowodują błyskawiczny wzrost umiejętności sprzedażowych . Dostaniesz natychmiastową informację zwrotną, po to , żeby z każdym następnym ćwiczeniem robić to coraz lepiej. Twoi handlowcy będą Ci dziękować, bo  wdrożenie nowych umiejętności w życie będzie już tylko czystą formalnością. Czy stać Cię na to, by nie mieć takich umiejętności?