// Google Jak być dobrym liderem? - Subiektywni - Subiektywni
Menu

Jak być dobrym liderem?

 

Poznaj zasady Johna C. Maxwella, które Ci to umożliwią!

 

Twoim marzeniem, jako lider, jest osiąganie sukcesów? Chcesz w pozytywny sposób wpływać na innych? Chcesz gromadzić wokół siebie ludzi, którzy chcą pomagać Ci w realizacji Twoich pomysłów? Czy wiesz, że to jakim jesteś liderem dla siebie ma bezpośredni wpływ na to jakim jesteś liderem dla innych?

 

Dzięki temu szkoleniu poprawisz swoje umiejętności komunikacyjne, co pozwoli Ci budować zdrowe relacje z innymi. Poznasz zasady mentorignu i dowiesz się jak postępować, aby stać się prawdziwym autorytetem dla osób współpracujących z Tobą.

 

To szkolenie oparte jest na zasadach, które zostały odkryte i którymi kieruje się największy specjalista w dziedzinie przywództwa – John C. Maxwell.

 

Co zyskujesz?

 

Podczas szkolenia:

  • Dowiesz się jak inspirować innych.
  • Poznasz techniki skutecznego motywowania swoich pracowników.
  • Nabędziesz podstawowych umiejętności wystąpień biznesowych.
  • Poprawisz swoje zdolność komunikacji liderskiej.
  • Nauczysz się podstawowych zasad mentoringu.

 

Kto prowadzi szkolenie?

 

Szkolenie poprowadzi Kamil Tomala, członek zespołu John Maxwell Team – międzynarodowej organizacji, zrzeszającej coachów, trenerów i mówców w 94 krajach na świecie. Certyfikowany trener i coach. Posiada pięcioletnie doświadczenie w pracy w korporacji, w tym cztery pracy na stanowisku menedżerskim gdzie zajmował się zarządzaniem zespołem oraz projektami dla klientów firmy. Przez 3 lata był trenerem wewnętrznym w jednej z największych korporacji IT na polskim rynku.

 

Ekspert, specjalizujący się w dziedzinach takich jak: przywództwo, komunikacja, przygotowywanie oraz wdrażanie planów naprawczych, zarządzanie, zarządzanie w IT, motywacja, realizowanie celów, coaching korporacyjny, coaching indywidualny z zakresu wymienionych specjalizacji oraz rekrutacja.

 

 

Na szkoleniu pracuje metodą gier, tzn. za pomocą aktywnych ćwiczeń, które pozwolą zdobyć Ci nowe doświadczenia. Dodatkowo, katalizatorem doświadczeń będą uczestnicy z różnych środowisk biznesowych. Stosuje również najnowsze metody z zakresu przywództwa, które umożliwią Ci poszerzenie swojego wachlarza kompetencji.

 

Dążysz do bycia wspaniałym liderem? Zapisz się na to szkolenie i rozwijaj się razem z nami, dzięki sprawdzonym sposobom Johna C. Maxwella, by stać się właśnie doskonałym liderem!

 

Pamiętaj, że “Niewielu liderów osiąga sukces, jeżeli nie chcą tego otaczający ich ludzie”.

John C. Maxwell.